EsT-Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

EsT-Zone


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cs Steam

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
1NF3C7ED*cL
Administrator
Administrator
1NF3C7ED*cL


Numarul mesajelor : 194
Data de inscriere : 15/07/2009
Varsta : 31
Localizare : Paradise City

Cs Steam Empty
MesajSubiect: Cs Steam   Cs Steam Icon_minitimeVin Sept 04, 2009 11:20 pm

Este cam dificil de instalat dar e bun...


Cs Steam Download2jpg


Sa o luam cu inceputul, faceti tot ce scrie aici si o sa va mearga , daca nu a mers citeste iar de la inceput si fa cum scrie aici.
-downloadam, dezarhiv'am
dam click pe PacSteamT-271207.exe si alegem limba , de preferat romana,next , next,si alegem unde vrem sa instalam pacsteamu, voi lua ca exemplu d:\jocuri\pacsteam, (acolo se va instala ), next, install, finish.
Acum va aprea o ferestra cu "extract" nu modificati nimic la ea, dati doar extract.
-mergem acum unde am instalat pacsteamu in exemplu meu d:\jocuri\pacsteam si dam click pe AutoUpdator next,next, asteptam sa se descarce ceva de pe net apoi dam install si dupa... finish. daca va da eroare la AutoUpdator faceti ce scrie intre paranteze (downloadati de aici si instalati aplicatia respectiva , apoi dublu-click pe ea si dati extract in folderul respectiv la mine d:\jocuri\pacsteam.)
acum mergem in d:\jocuri\pacsteam dam dublu-clik pe Inventory.exe dam dublu-clik pe Update Steam, asteptam putin pana se updateaza.
Acum ca steamu merge trebuie sa va faceti un cont, dati pe "create new account" next, i agree, apoi completam casutele libere dupa bunul plac, next acum punem adresa noastra de email de ex: *******@yahoo.com, next, puneti o intrebare si un raspuns , next si contul e gata.
ne logam din nou in steam cu numele si parola care am pus'o la cont si gata. Il inchideti de tot inclusiv sa nu fie in bara de start jos in dreapta....
acuma..... tot la Inventory.exe ...... dam dublu-click pe SteamPatcher va spune ca... "Preventing Steam from updates: Done Press any key to continue..."
acum dati pe Steam.exe in d:\jocuri\pacsteam si logativa.
acum daca vrem sa jucam counter strike selectam "My Games", dam click pe counter strike, instal si asteptam sa se copie jocul; putem sa ii facem o scurtatura pe destop si de acolo vom juca cs cu steam asta e tot , daca aveti probleme postai aici .

Aici gasiti site'ul oficial Steam

Atentie!!!! Daca o sa va sara antivirus-ul sa nu va speriatzi ca nu este virusat asa face ca nu este cel legal....
Sus In jos
https://est-zone.forumgratuit.ro
Wanna be loved
Administrator
Administrator
Wanna be loved


Numarul mesajelor : 72
Data de inscriere : 16/07/2009
Localizare : pe pluto:D

Cs Steam Empty
MesajSubiect: Re: Cs Steam   Cs Steam Icon_minitimeDum Sept 06, 2009 3:38 pm

Mie nu'mi merge straight face
Sus In jos
sTop
New member
New member
sTop


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 22/07/2009

Cs Steam Empty
MesajSubiect: Re: Cs Steam   Cs Steam Icon_minitimeDum Sept 06, 2009 9:33 pm

cei de la steam au blocat pacsteam-ul demult:D
Sus In jos
1NF3C7ED*cL
Administrator
Administrator
1NF3C7ED*cL


Numarul mesajelor : 194
Data de inscriere : 15/07/2009
Varsta : 31
Localizare : Paradise City

Cs Steam Empty
MesajSubiect: Re: Cs Steam   Cs Steam Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 12:01 am

deci presupun k e inutil... Laughing Sad
Sus In jos
https://est-zone.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cs Steam Empty
MesajSubiect: Re: Cs Steam   Cs Steam Icon_minitime

Sus In jos
 
Cs Steam
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Steam ID
» EsT-Zone.idle.ro Steam+NoSteam Redirect

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
EsT-Zone :: EsT-ZoNe Staff :: Steam-
Mergi direct la: